| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

De ce nu sunt atras deloc de romance? Eu sunt atras doar de chinezoaice, japoneze, coreene

42 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Pentru că ți se par mai frumoase asiaticele. big grin
Și e în regula. Toți avem preferințe.

| RAY a răspuns:

Bravo tie, poate gasesti una serioasa, sincera ca romancele sunt -dumnezeu cu mila frumoase dar xxx

| Celcestietot a răspuns:

Poate pentru ca atunci cand le saluti, nu iti mai raspund inapoi...

Răspuns utilizator avertizat
| Celcestietot a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Și, dacă te baga vreo fată în seamă, nu faci nimic happy?

Răspuns utilizator avertizat
| Celcestietot a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Așa și trebuie, seen!

| Celcestietot a răspuns (pentru AngelErmin):

Pacat sad.

| LoveSleep a răspuns:

Nu esti atras de romance pentru ca esti prea mic. Ideea ta de "iubita" e deja destul de inocenta din cauza varstei si se mai si potriveste perfect cu tot ce inseamna femei in anime.
Adica inca esti la capitolul in care visezi ca dai peste o tipa care iti place, iar ea e dezbracata si tu te uiti rapid in alta parte si o acoperi cu haina ta. Cam asta se intampla intr-un anime.

Oricum, crezi ca nu esti atras de romance, dar in realitate esti. In cazul tau, mai exact, esti atras de cele care sunt atrase de tine. Still in progress.

Răspuns utilizator avertizat
| LoveSleep a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Ms de nefolositor si eronat, lmao. De ce mai intrebi, daca nu accepti pareri, geniule?
Poti sa ai 18 ani jumate, gandesti ca si unul de 12.

| mentholinks a răspuns:

Ca esti emo.

| Superior a răspuns:

Pentru ca esti ceea ce internetul numeste un "weeb".
Pune mana pe niste body-building, fa-te cat un taur, ia niste lectii de chinese kenpo si vei deveni reteta barbatului ideal. Ce logica are ce am spus aici?
In asia baietii sunt mai mici, mai slabi si mai "sensibili" decat femeile (ciudat...). Nu stiu daca asa sunt ei din cauza culturii sau asa le plac femelelor masculii, dar... e ciudat.

Răspuns utilizator avertizat
| aumih16 a răspuns:

E ok! si mie imi plac alea din Grecia Cipru mai ales! totodata bunaciuni sunt si alea din Albania Bulgaria Ucraina Rusia Columbia etc! nici mie nu imi plac romancele desi sunt frumoase unele! altele exagereaza prin operatiile estetice!

| aumih16 a răspuns:

Acum sa iti zic spun una bunalaughing nu ne plac noua romancele! dar pentru straini ehelaughing

Răspuns utilizator avertizat
| aumih16 a răspuns (pentru AngelErmin):

Da poate ai dreptate! poate ca am sarit si eu calul!

Răspuns utilizator avertizat
| aumih16 a răspuns (pentru AngelErmin):

Da iarasi ai dreptate!

Răspuns utilizator avertizat
| aumih16 a răspuns (pentru AngelErmin):

E ok! stai linistit! si apropo eu sunt baiat nu fata! doar fotografia mea e asa!

Răspuns utilizator avertizat
| aumih16 a răspuns (pentru AngelErmin):

Ah inteleg!

| Justme1997 a răspuns:

Mai lasa animeurile big grin
Glumesc, sunt fan

Răspuns utilizator avertizat
| Justme1997 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Macar acum avem scuze sa stam acasa laughing

| Alverto a răspuns:

De la animeuri
Mai ușor cu ele...
Poate că ai văzut în desene asiatice, dar au o cultură prea ciudata pentru tine mă gandesc

Răspuns utilizator avertizat
| RKBlue a răspuns:

Unii oameni sunt atrasi de exotic.
Atata timp cat nu esti atras de fetele din anime-uri nu-i problema...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru tipul asta de femei ai o afinitate mai mare. Nu trebuie neaparat sa-ti placa romancele, are balta peste si in alte parti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate că te atrag trăsaturile lor faciale, ochii lor, vestimentația. Poate ai gusturi mai speciale. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu.La mine e invers, adica am observat ca chinezoaicele ma plac!

Răspuns utilizator avertizat
| AshesToAshes a răspuns:

Prea mult anime

Răspuns utilizator avertizat