| anonim_4396 a întrebat:

Vouă va plac fetele japoneze?
Dar chinezoaice?

Răspuns Câştigător
| BobiTheBoi a răspuns:

Coreene,japoneze,dua. laughing

20 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Chinezoaica Zhang Ziyi imi place si multe actrite coreene, ca: Ha Ji Won, Kim Tae Hee, Park Shin Hye

| anonim_4396 explică (pentru J0B0MAT):

Mă mir că poți să le diferențiezi. sunt toate la fel laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)
Dupa ce vezi mai multe filme si seriale, nu ti se mai par la fel.

| anonim_4396 explică (pentru J0B0MAT):

Cât am făcut practică la restaurant m-am uitat la două seriale că se uita un ospătar de acolo, oricum sunt destul de scurte. dar mi-au plăcut, da tot la fel is toți laughing

| anonim_4396 explică (pentru J0B0MAT):

He he.

Asta mi-a luat mie ochii.

http://radio.bzi.ro/media/photos/315/m_frumuseti-asiatice-66_1320496421.jpg

Ce nu as da eu sa am o asa gagica :))
Pfai.

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt toate slabe si fara riduri. Cred ca de la mancarelaughing

| anonim_4396 explică (pentru J0B0MAT):

Hai să ne băgăm și noi pe orez laughing

| DonaldTrump a răspuns (pentru J0B0MAT):

Si nu stiu ce e ala aparat de ras laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Si pe fructe de mare laughing
lasa ma, mai bine sa mancam noi tot ce vrem laughing)

| DonaldTrump a răspuns (pentru J0B0MAT):

Imi place idealul lor de frumusete deschisa la culoare, de se feresc alea de soare dar nu am vazut inca o asiatica care sa imi fure privirea.

| anonim_4396 explică (pentru J0B0MAT):

Oricum nu vrem să ne căsătorim, deci nu o să conteze că ajungem niște obeze rolling on the floor

| J0B0MAT a răspuns (pentru DonaldTrump):

happy

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai eu oricum, daca e sa slabesc, o fac pentru mine, nu pentru altii.laughing)

| anonim_4396 explică (pentru DonaldTrump):

Http://radio.bzi.ro/media/photos/315/m_frumuseti-asiatice-66_1320496421.jpg
Asta îți fura privirea?

| DonaldTrump a răspuns (pentru anonim_4396):

Oarecum laughing

| Lawliet14 a răspuns:

Fizic? Pentru ca in rest au alte calitati. ^_^ A mea seamana cu ele uneori. happy Dar la fizic, asiaticele nu exceleaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Mie îmi plac coreencele
2NE1 : Cl, Dara, Minzy, Park Bom
http://i.imgur.com/6jh7pPT.jpg
Ooh, și Hyuna
http://i.imgur.com/2EgcSF9.jpg

| Drolja a răspuns:

Nu, pentru că sunt isterice.

| Drolja a răspuns:

A, și pentru că nu mai sunt lesbi.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Da.Dezbracate.