| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

De ce nu sunt atras deloc de romance? Eu sunt atras doar de chinezoaice, japoneze, coreene

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru tipul asta de femei ai o afinitate mai mare. Nu trebuie neaparat sa-ti placa romancele, are balta peste si in alte parti happy

| Celcestietot a răspuns:

Poate pentru ca atunci cand le saluti, nu iti mai raspund inapoi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate că te atrag trăsaturile lor faciale, ochii lor, vestimentația. Poate ai gusturi mai speciale. happy

| mentholinks a răspuns:

Ca esti emo.

| Alyra a răspuns:

Pentru că ți se par mai frumoase asiaticele. big grin
Și e în regula. Toți avem preferințe.

| RKBlue a răspuns:

Unii oameni sunt atrasi de exotic.
Atata timp cat nu esti atras de fetele din anime-uri nu-i problema...

Răspuns utilizator avertizat
| Celcestietot a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Și, dacă te baga vreo fată în seamă, nu faci nimic happy?

| AshesToAshes a răspuns:

Prea mult anime

Răspuns utilizator avertizat
| Justme1997 a răspuns:

Mai lasa animeurile big grin
Glumesc, sunt fan

Răspuns utilizator avertizat
| Justme1997 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Macar acum avem scuze sa stam acasa laughing

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Bravo tie, poate gasesti una serioasa, sincera ca romancele sunt -dumnezeu cu mila frumoase dar xxx

| aumih16 a răspuns:

E ok! si mie imi plac alea din Grecia Cipru mai ales! totodata bunaciuni sunt si alea din Albania Bulgaria Ucraina Rusia Columbia etc! nici mie nu imi plac romancele desi sunt frumoase unele! altele exagereaza prin operatiile estetice!

| aumih16 a răspuns:

Acum sa iti zic spun una bunalaughing nu ne plac noua romancele! dar pentru straini ehelaughing

Răspuns utilizator avertizat
| aumih16 a răspuns (pentru AngelErmin):

Da poate ai dreptate! poate ca am sarit si eu calul!

| Celcestietot a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Așa și trebuie, seen!

Răspuns utilizator avertizat
| aumih16 a răspuns (pentru AngelErmin):

Da iarasi ai dreptate!

Răspuns utilizator avertizat