| anonim_4396 a întrebat:

Deci am o problema si nu stiu daca e la cap laughing. Sunt ametita de fel si pierd lucruri. Mereu sunt speriata ca-mi pierd telefonul/portofelul si alte chestii importante. Imediat ce plec dintr-un loc, am un mic atac de panica fiindca imi imaginez ca mi-am pierdut ceva sau am facut vreo prostie, si ma verific repede laughing Prietenii mei zic ca asa sunt de cand ma stiu, dar in ultimul timp mi se pare ca-s mai obsedata ca de obicei sau se intampla mai des

Ieri am plecat de la cineva si aveam impresia ca am lasat apa sa mearga in baie si am sunat omul disperata sa verifice apa laughing))).

SUNT NEBUNA? Cum scap de chestia asta?

2 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu esti nebuna. Poate doar puțin paranoica. Îți sugerezi sa începi un tratament intensiv cu lecitina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu esti nebuna. Cred ca ai TOC.

Nu mai verifica. nu conteaza cat de mizerabila te simti daca nu o faci.
incearca sa te controlezi.

La mine merge. acum cateva zile a trebuit sa trimit cuiva niste fisiere. le-am arhivat de vreo 7-8 ori. inainte o faceam de cel putin 30