| pisicagri a întrebat:

Deci azi uitandu.ma la niste poze pe comp lui iuby am vazut niste poze de ale lui facute cu un an in urma, cu una, nu se sarutau. dra el o pupa pe obraz si a luat-o asa de gura cu mana. iar in alte poze, el o tine de burta cu mainile amandoi in picioare. ceva de genul.i.am cerut socoteala si a zis ca ma iubeste ca e o colega de munca (care amuncit acum 1 an acolo)apoi a plecat.acum sunt foarte suparata.nu mi-a dat motive si nu am asteptam sa faca acele poze asa... e suparat ca ce pot crede acum.imi vine sa. l las-voi ce ziceti?!

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Eu zic ca esti si prea posesiva si prea geloasa.
Pozele respective le-a facut acum un an,daca te influenteaza atat de mult incat sa vrei sa te desparti de el,inseamna ca nu-l iubesti indeajuns!
E imposibil sa fii fericita cu un om,sa sustii ca-l iubesti si deodata,din orgoliu prost inteles,sa distrugi tot.
Stii ce va urma dupa asta?
Lacrimi nesfarsite,durere sufleteasca de neindurat,regretul ca te-ai despartit,imposibilitatea sa te mai impaci si toate astea pentru ce?
Merita?
Eu nu cred!
Foloseste-ti mintea,foloseste-ti sufletul si realizeaza absurditatea gestului pe care vrei sa-l faci.
Tie nu ti s-a intamplat NICIODATA sa te inhate de talie,prieteneste,un coleg simpatic?
Daca totul e bine intre tine si iubitul tau, nu ai motiv de despartire, fa bine si revino-ti!

| Djlsghtnquuw a răspuns:

1 la mana, incearca sa scrii coerent. 2, daca acele poze au fost facute acum un an, de ce te mai deranjeaza? Ti-a spus ca te iubeste. Spune-i ca daca nu reprezinta acele poze nimic pentru el, sa le stearga.

| negru30 a răspuns:

Altadata nu iti mai baga nasul in intimitatea omului - dar de ce ii spui iubi - sa nu incurci fraierii - nu are si el un nume sau iti este frica sa nu-l strigi pe alt nume

| hideaway a răspuns:

Având în vedere că ele au fost făcute în 2011, și acum suntem în 2012, ce-ți mai bați capu' atât? Nu dă bine deloc, chiar și pe un site ca ăsta - ce ești așa geloasă?

| didiDia a răspuns:

Eu zic sa-i dai papucii fara drept de explicatii. Daca e cu tine, pe tine trebuie sa te imbratiseze, sarute, mangaie, cu tine sa faca poze, nu cu alte fete. Noroc in viata!

| pisicagri explică:

In poze el o cuprindea cu mainile de mijoc.ca doi indragostiti