| floryyn91yy a întrebat:

Deci cum as putea sa ma ingras?, cineva mi a zis ca daca bag in mine ca spartu' ma ingras, si am facut ce mi a zis acel cineva dar in loc sa ma ingras pe tot corpul m am ingrasat putin doar la burta, deci cum sa ma ingras pe tot corpul fara proteine si alte d astea?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai cum sa te ingrasi pe tot corpul asta e doar o poveste, mai bine fa exercitii si o sa prinzi ceva muschi. Mie mi-a dat rezultate bune.

| Daniella a răspuns:

Prima oara normal ca te ingrasi doar la burta. apoi urmeaza picioarele, mainile si restul.Nu stiu ordinea exacta. oricum e mai greu sa te ingrasi.Du-te la medicul tau si spune-i ca vrei sa te ingrasi si roaga-l sa te ajute.El iti poate spune o varianta corecta

| filaret03 a răspuns:

Mananca cantitati mari de paine mananca multa carne

| FataIntenisi1342 a răspuns:

Nimic...Asta e ideea stai toata ziua la tv si manci nimicuri.