| cosmina1998 a întrebat:

inca din vara am inceput sa ma ingras brusc dar ma supara faptul ca am facut burta, adica am pus cateva kg bune pe mine. Ce as putea face in cazul asta?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sport si o alimentatie mai sanatoasa

| MioaraParalescu a răspuns:

Iesi la alergat 15 minute in fiecare zi si ai grija ce mananci.
Bafta!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru MioaraParalescu):

15 minute? Păi cu 15 minute pe zi, îi va trebui minim un an ca să arate a om.

| MioaraParalescu a răspuns (pentru Woodenpints91):

Cat crezi ca poate alerga ea? laughing
Din moment ce zice ca are burta iti imaginezi ca ii place sa faca sport.
Fuge 10 metri si nu mai poate laughing
Daca poate sa fuga 1 ora in continuu ca apoi slabeste calumea, dar ma indoiesc ca poate...

| cosmina1998 explică (pentru MioaraParalescu):

Cand am spus ca am burta ma refeream ca am 40 de kg.

| Uratu140 a răspuns:

Incearca sa slabesti si sa faci in fiecare zi johing sau esi cel putin jumatate de ora pe afara