| qRoscata a întrebat:

Deci daca imi place sa dau din buric pe manele si imi place sa imi pun poze din alea smechere pe facebook, sunt piti?
a daaaaaa imi place sa fumez si sa beau bere + sa stau cu baietii mai mari decat mine

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti fi piti dar ai trasaturi de coc.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca simti nevoia sa intrebi, sansele sunt mari.

Exista si pitipoance baietoase. Pitipoancele nu fumeaza si nu beau bere?

| darkwisper a răspuns:

Esti cum te simti tu ca esti, nu cum te eticheteaza altii.

| KillMePlease a răspuns:

Raspuns: nu esti pitipoanca..Doar proasta...Da'nu e bai..Treci peste.

| qRoscata explică (pentru KillMePlease):

Ma sugi cu talent baiatu

| KillMePlease a răspuns:

Câtă incultură...-_-
N-am ce sa comentez, ne intreci pe toti la prostie. Bravo!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu, nu esti piti. Dar ai sanse mari sa devii.
Fiecare asculta ce muzica vrea si e liber sa danseze cum vrea. Daca tie iti place sa dai din buric pe manele, e ok, dar nu face asta in plublic ca apoi sa te plangi ca altii au ras de tine.
Nu stiu ce intelegi tu prin "poze smechere". Eu ma gandesc la o fata dezbracata, sau in costum de baie, in jurul ei roind diferiti barbati, de toate varstele. Sau o fata incercand sa faca duck face.
Daca iti place sa fumezi si sa bei e ok, dar sa nu fie vreo dependenta si sa nu te imbeti intr-un hal, sa pici pe strada si sa vomiti in taxiuri sau in cel mai rau caz in patul unuia.
Iar chestia cu baietii mai mari ca tine, nu stiu ce sa zic, e ok, doar daca nu profita de tine, si intr-adevar iti sunt prieteni.

| Vvistula a răspuns:

Fiecare face ce vrea cu viata lui, unii o distrug altii o ingroapa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai spus-o eu doar iti confirm: esti piti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îţi place să dai din buric pe manele... deja spune multe despre tine. Din tot ce ai spus tu aici, rezultă că eşti o piţipoancă desăvârşită. Iar partea cu "imi place sa fumez si sa beau bere + sa stau cu baietii mai mari decat mine" a fost cireaşa de pe tort. Ai dat-o în bară calumea cu asta, contrar a ceea ce credeai tu. De fapt, mie mi se pare un lucru piţiponcesc a fi mai băieţoasă, acestor dudui le lipseşte chiar feminitatea.