| StelutaDintreNori a întrebat:

Definiti barbatul adevarat!

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Barbat adevarat=puternic, hotarat, sensibil, grijuliu, gelos putin, curajos.

10 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Orice persoana purtatoare de cromozomi XY; restul sunt barbati falsi!

| Psihoyounger a răspuns:

Bărbatul nu este o teoremă matematică deci nu are definiţie. Fiecare persoană vede altfel. Tu ai în totalitate acelaşi gusturi cu o persoană apropiată ţie? Sărbători fericite!

Psihoyounger

| medex3 a răspuns:

Frumos, destept, bogat, romantic, energic, puternic, voinic, cuminte, infidel laughing)

| medex3 a răspuns:

Ele prima poza m-a lasat cu gura cascata laughing

| di@n@ a răspuns:

Saracul este si el om, asa ca nu cer prea multe, doar sa ma iubeasca, sa fie sincer, fidel si responsabil.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu se poate defini, fiecare il vede cum vrea

| n a răspuns:

Cel care imi confera siguranta si protectie. Atat.