| JuStAdY a întrebat:

Doresc sa ma ajute cineva si sa nu ifi bata joc de mine este prima oara cand mi se intampla asa ceva.
Azi bosqetam pe strada cu prietenii mei cand deodata i-am luat urma unei fete dragute ii mai scunda ca mine si am inceput sa vorbesc cu ea si m-a rugat sa o conduc pana acasa si pe drum mi-a zis ca are 19 ani si ca are un copil de 3 ani ne-am sarutat si acum suntem iubiti dar vreau sa stiu ca e o rusine sa am o prietena mai mare ca mine si cu un copil de 3 ani? eu am 17.
Dau funda celui care ma poate ajutasad

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asta, pana acum, e mai mult o prietenie. Nu este rusine sa ai o prietena mai mare. Din contra, eu cred ca femeia ar trebui sa fie mai batrana pentru ca barbatul scade mai repede in potenta. Oricum in perioada urmatoare va veti cunoste mai bine si veti vedea daca va potriviti. Pana una alta ia-i niste bomboane copilului si ei niste flori. S-ar putea sa fie ceva bun pana la urma. Daca nu, n-ai nimic de pierdut decat cativa lei pe care poate-i pierdeai oricum la pacanele sau pe bautura.

| JuStAdY explică (pentru Salontanul):

Aveti atîta dreptate multumesc

6 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Si eu cer ac lamurire,ce este cu ea? banuiesc ca acel copil are si un tata, sa nu te alegi cocosat in bataie. Daca ea este singura si nu are pe nimeni, eu zic ca nu este nimic rau. Probabil parintii tai or sa faca ca trenul

| JuStAdY explică (pentru Urzi23):

Nu stiu si mie imi e frica ca nu stiu cum arata si nici cati ani aresad

| Urzi23 a răspuns (pentru JuStAdY):

Aici este o problema si ea trebuie sa te lamureasca.Cam pe aici trebuie sa pui lucrurile la punct. Poate este o fata buna si serioasa,dar a nimerit un nemernic se intimpla foarte des, dar sa nu dai tu de necaz.Casa unde sta a cui este? Este casatorita cu el? este divortata? este libera? el este prin puscarie? sa nu fie cine stie ce cocalar, sa te faca arsice cind vine beat in vizita. Multe raspunsuri ai nevoie de la ea si trebuiesc raspunsuri sincere, ca sa stii la ce te astepti sa nu dai de belea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da femeia n-are barbat acasa?

| JuStAdY explică (pentru anonim_4396):

Deci ea cu tatal copilului nu mai sunt impreuna de mai bine de 5 luni fiindca obisnuia sa bea mult sa faca scandal si sa o batasad