| Gdeni a întrebat:

Dupa parerea voastra:
dc credeti ca: unii oameni sunt cretini si dintr-o explicatie pe care le-o dai inteleg doar ce vor, adica nu ce mesaj incerci u sa transmiti prin aceea explicatie?
oare sunt idioti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Got it, deci ai avut recent un conflict cu cineva despre care vorbești în întrebare.

Știi ce e și mai nasol? Să nu înțeleagă absolut nimic și să persiste în acuzații. Le dovedești că se înșeală în privința ta sau a unui lucru, dar ei încă te/îl acuză. Orgoliu nemăsurat. Nu vor să lase garda jos și să își accepte greșeala.
Așa că vine-ntrebarea mea: ei nu înțeleg sau nu vor să înțeleagă?

Revenind la problema adusă de tine în discuție: au, pur și simplu, o problemă sau îți răstălmăcesc cuvintele ca să aibă de ce să se ia de tine, să mențină conflictul, să nu se pună pe pace.

| Gdeni explică (pentru anonim_4396):

Nul duce capu! e singurul raspuns, dupa o palma a cedat. the end

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gdeni):

Într-adevăr, dacă e vreun cocalar mai ales...

22 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Da, sunt foarte idioti. As omori cu pietre genul asta de persoane.

| Gdeni explică (pentru TeoPT):

Am ajuns la concluzia ca fara sa tipi si sa strangi de gat nu merge laughing
imprumuta-mi si mie niste pietre de la tine ca ale mele nu mai functioneaza, cred ca au devenit imunirolling on the floor)

| TeoPT a răspuns (pentru Gdeni):

Hai sa cumparam dinamita smug

| Gdeni explică (pentru TeoPT):

Cred ca e prea de tot, rolling on the floor) nu o sa mai am de cine sa ma iau daca dau cu dinamitahee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Hai s-o cumpărăm pe mă-tabatting eyelashes.

| TeoPT a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce sens a avut asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Bun, deci îmi reproșezi că-s stresantă după 2 reply-uri.
Nu, de când are sens ceea ce fac eu? De când are existența mea sens pentru cineva? Dacă vreți, vă scutesc și de asta, și așa nu mai are rost să trăiesc pentru că mă urâți toți. Dacă-s o nebună stresantă, bine, nici eu nu vă iubesc.

| TeoPT a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-am reprosat ca esti stresanta din cauza continutului reply-ului ala, nu din cauza numarului de reply-uri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Aaa, ok.
Am văzut reply-ul tău răutăcios și am zis să fiu răutăcioasă și eu, ți-am luat parte la provocare, nimic mai mult.
Nu trebuie să te simți ofensat.happy

| TeoPT a răspuns (pentru anonim_4396):

N-a fost o provocare, a fost adevarul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Tu te-ai pus bine cu cineva de pe aici care nu mă mai suportă. Bravossss.
Nici eu nu o iubesc pe ea, oricum.

| Gdeni explică (pentru anonim_4396):

Doar din curiozitate : care care care
? :d

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gdeni):

NOname, dar dacă spun asta, îmi dispare răspunsul.

| TeoPT a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu m-am pus bine cu nimeni. Sunt neutru.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Da, știu ce zici, nu mă refeream la asta. Mă refeream că cineva te cam apreciază. Cu toate că știu că nu te ajută la nimic, dar se simte importantă.
În fine.

Știu că ești neutru, adică îmi imaginez că e nașpa să ai 3 ochi, 3 mâini și două... sexe. Nu mai e nimeni așa.

| Gdeni explică (pentru anonim_4396):

Gataa nu va mai certati ziceti ca steti copii de aia mici. mi se pare mie sau voi va cunoasteti si va tachinati aiureahee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gdeni):

Nu ne certăm laughing.
Da, ne cunoaștem de mult timp. Și din vara asta o să ne știm și în realitate. A fost prima mea iubire neîmplinită virtuală big grin. Doar că acum îmi permit să fiu mai răutăciaoasă cu el. Știe el de ce.

| Mădă0611 a răspuns:

Habar n-aveti de lume. Oamenii percep lucrurile diferit, daca doua persoane se uita la un obiect, n-o sa-l vada la fel, n-o sa simta la fel, n-o sa gandeasca la fel, plus ca daca incerci sa minti, unii stiu ca minti, si inteleg ce ai vrut sa zici, nu ce zici, sau poate nu stii tu sa explici.

| Gdeni explică (pentru Mădă0611):

Crede-ma ca am incerct in enspeeee mi de moduri. dar ai dreptatecu perceptia diferita, dar totusi cat de prost sa fi : " daca un lucru e alb si u zici ca e rosu ca nu stiu ce pata are" ceva de genu. nu mai conteaza ca am rezolvat. l-am pocnit oh go on

| fadnox a răspuns:

Pacatul mandriei... x_X