| chiftelutacrocanta a întrebat:

Este adevarat ca daca te iubesti pe tine insuti mai mult lumea din jur te va iubii si ea mai mult?

18 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Este adevarat ca ai cele mai pline de cancer intrebari de pe TPU si nu te mai opresti?

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Numai fi asa rea

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Lumea din jur nu o sa te iubeasca in veci va profita de tine atat, de ce ai nevoie de alti?

| Drimmero a răspuns:

Unii te vor critica, altii te vor aprecia.

| EchkhardHN a răspuns (pentru Drimmero):

Ce faci ma drimmero tot pe TPU ma? rolling on the floor)))

| Drimmero a răspuns (pentru EchkhardHN):

Ho, turbatule!

| EchkhardHN a răspuns (pentru Drimmero):

rolling on the floor)))))) ba esti dement ma psihologul digi-ului si al TPU-ului

| Drimmero a răspuns (pentru EchkhardHN):

Bwahahahahahaha

| Mayhem666 a răspuns:

Nu. Daca ii spui cuiva ca te iubesti, va crede ca esti narcisist. Eram o data cu verisoara mea in camera la ea, si am vazut ca are o oglinda pe perete, si m-am dus sa ma uit sa vad daca imi sta bine parul si din gluma am zis ca atunci cand vad o oglinda nu ma pot abtine sa nu ma uit, si ea a spus ca sunt foarte narcisist. Deci persoanele te vor considera narcisist daca le spui ca te iubesti, sau ca iti place sa iti vezi reflexia in oglinda.

| vocea a răspuns:

Abia atunci cand inveti sa te iubesti pe tine o sa ii poti iubi pe ceilalti

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Hmm pai buna intrebare nu m-am ganditi la asta niciodata dar altii care te-ar vedea asa ar zice ca esti un narcisist, nu cred ca oamenilor le plac narcisistii din motive destul de cunoscute ca sunt aroganti, plini de ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sunt și cărora le plac narcisiștii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai auzit ceva dar nu prea bine. Daca te iubesti pe tine, te iubesc si altii. Sunt intrebari de genul „Dece nu ma pot indragosti, sunt urat, gras, etc etc".In primul rand trebuie sa te iubesti pe tine insuti.Imediat ce ai reusit asta, reusesti sa iubesti pe altcineva si sa fii iubit de acel cineva. O seara placuta.

Răspuns utilizator avertizat
| NINAAAAAAA a răspuns:

Buna, e putin ciudata intrebarea ta dar da este adevarat ceea ce si tu stii, oricum consider ca asa cum te privesti tu pe tine insuti asa te vor privi si ceilalti din jur, daca tu te iubesti pe tine inseamna ca ai incredere in tine, prin urmare ceilalti vor vedea ceea ce vezi si ceea ce le arati tu happy

| DenisaMajeru4533 a răspuns:

Da. In multe situatii din viata de zi cu zi, e adevarat.