| Kqzu97 a întrebat:

Este adevarat ca pe 11.11.2010 va fi Sfarsitul Lumii sau Al III-lea Razboi Mondial?

45 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o mare amagire. Doar TATAL Dumnezeul, Creatorul Universului, stie raspunsul! Este o mare nascocire ca multe alte date ale omenilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca nu are nimeni de unde sa stie in afara de dumnezeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apocalipsa inseamna bataia raiului cu iadul si toti oamenii vor muri! XD cica...oh go on asa au mai zis.in 2008 nu my stiu ce data.winkingsi nu s`a int nimica.Nu este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred asa ceva, mincinosilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce va bagati aicea pe net prostilor nu va veni sfirsitul lumii si nici un razboi.grasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie, fiecare poate crede ce vrea dar numai dumnezeu stie cand va veni sadbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de unde doamne voi credeti prostiile aste din televizor sau din ziare eu nu cred pentru ca asta numa dumnezeu stie cand va veni stati linistiti nu mai credeti in televizoare sau ziare prostii de genu asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma, parca era sa mai vina odata in 2001? in 2009? era vb de 2012.si as adintr'o data li s-o sculat sa faca mare dambla cu 11 nov. 2010 laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o sa dea peste toti oamenii cate o masina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie ca minei ziua mea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi suntem in data de 11. 11. 2010 si nu sa intmplat nimic pna acum la orele 21:41

| GGG562852 a răspuns:

NU MAI CRREDETI TOATE INVENTIILE PE CARE OAMENII LE SCRIU PE BLOGURI!
nu o sa fie nici sfarsitul lumii, nici al 3 lea razboi mondial nici nimic. nimeni nu stie cand va veni sfarsitul lumii in afara de Dumnezeu. se fac doar speculatii cum ca in 2012 va fi sfarsitul lumii. repet nimeni nu stie lucrul asta. cat despre al treilea razboi mondial... nu am auzit pana acum nimic despre asta asa ca nu imi dau cu parerea...

| L1ght a răspuns:

Romania e cu 50 de ani in urma fata de restul planetei
Asa ca in caz de vine sfarsitul lumi o sa fim singuri care traim happy.

| Axinte a răspuns:

Da ca judetul suceava nu o sa fie affectat de razboi si multi oameni o sa vina in zona moldoveii... Ca am avut un Paranoya cu ce se va intampla am numai 19 ani...