| Alexandruuu2709 a întrebat:

Bai, deci de cam acum o ora imi apare pe tik tok numai stiri d-astea de razboi, ca vine sfarsitul lumii, ca vine al 3-lea razboi mondial si m-am speriat rau, e pe bune? Deci am început sa tremur va rog spuneti ca nu este adevarat.

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai crede toate stirile.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, sunt multi ca si tine, care se sperie din minciunile auzite de la radio-sant.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca te-a luat cu tremurat este cazul sa luam masuri drastice, adica sa-ti confiscam telefonul si sa-ti blocam tik tokul, Fb-ul, Instagramul, youtubul si orice sursa de internet, ca sa nu mai vezi porcarii si sa tremuri din atat lucru.
Doamne fereste, faci atac de cord din niste porcarii vizionate online.

| Alexandruuu2709 explică (pentru Violleta2022):

Bai violat-o, nu stiu cati ani ai, dar dupa mintea aia de comunista pe care o ai ti-as da cel putin 45 de ani, eu zic sa te lasi de platforma asta TPU pentru ca nu este de tine, ar trebui sa-ti instalezi si tu toate "prostiile astea" ca ti ar prinde bine niste stiri de ultima ora in creierul ala al tau batran si retardat

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alexandruuu2709):

Baitel, poti sa te lasi tu de platforma asta, ca oricum nu esti prea destupat la minte sa intelegi ce citesti.
Si du-te la un psihiatru daca te mai ia tremuratul de la atat lucru, ori uita efectiv de internet, ca-ti faci singur rau, inventand povsti care te inspaimanta, boala se numeste paranoia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine te pune sa îți iei știrile de pe tiktok

| ReddY25 a răspuns:

Nu tot ce zboară se mănâncăwinking

| StoicAnalysis a răspuns:

Mergi la scoala si traieste-ti viata. Daca o fi sa se intample un cataclism sau ceva, pur si simplu o sa stii si o sa actionezi atunci pe moment ca atare. Ce rost are sa-ti faci griji pentru ceva ce probabil nu exista, sau nu poti controla?

| DeMicUnCălător a răspuns:

Block. Block. Block.
Asta trebuie să faci la toate rahaturile care te fac să te simți prost

| Drake21 a răspuns:

Nu este adevarat

| Drake21 a răspuns:

Ce mult am asteptat te am vrut cu adevarat sa vii in viata mea al 3lea razboi mondial of inima mea, te port in gand mereu tu esti sufletul meu te vad ca pe o stea al 3lea razboi mondial of inima mea

| Alexandruuu2709 explică (pentru Drake21):

Abia astept sa vina sincer! Mai ales stiind ca toti copii terminati si lipsiti de un sens în viata ar murii?

| pufulescu0o a răspuns:

Bineinteles ca nu este adevarat dooh! Clipurile acelea au titluri şocante ca sa faca vizionări cat mai multe,

| DorinaK a răspuns:

Nu e adevarat. E mai bine?

| Gnomzy a răspuns:

Salut,

Stai liniștit, România este membru NATO, sunt aproape nule șansele să existe un al treilea război mondial, care să implice și țara noastră.