| tineanadea a întrebat:

Este bine sa faci cadou un ceas de mina prietenului tu?

5 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Daca stii ca ii plac ceasurile, de ce nu, ii-l poti cumpara. Dar macar sa-l poarte, pana la urma gestul conteaza.

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

De ce nu? Acum depinde de ceas.Trebuie să fie mai bărbătesc.

| Andreea_2177 a răspuns:

Hm... nu cred ca ar merge. Acest tip de cadou inseamna despartire. Uite, poti sa ii iei un cadou de pe www.cutiuta-muzicala.ro - sunt cadouri frumoase pentru barbati

| Dorutzu_2552 a răspuns:

Ai putea daca nu te-ai decis pentru un ceas sa ii faci cadou o rama foto cu voi doi.

Uite link: http://www.luxurygifts.ro/produs/870/rama-foto-sweethearts/

| Valeria_4207 a răspuns:

Se zice ca duce la despartire. daca nu crezi in superstitii ar fi un cadou placut. a doua varianta o cunosti.Bafta!