| clau25 a întrebat:

Este cineva care asteapta inceperea scolii cu foarte multa nerabdare?

8 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Da, eu sunt una dintre acele persoane. De-abia aştept să mă reîntorc la spiritul ăla caracteristic de toamnă, de colegi, de frig şi de ploaie, de cărţi, de teste, şi de învăţat.

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Sa zicem ca da
pentru ca am trecut a 9 a si vreau sa mi cunosc colegii.(dar bine 2 colege le cunosc una a fost cu mine in scoala si una este chiar sora mea.)

| elasexygagica a răspuns:

Eoo pentru ca numa prostii fac la scoala love struck

| AdelinaC a răspuns:

Eu nu.Mai bine la inchisoare decat la scoala!

| clau25 explică:

Eu sunt una dintre persoanele care ar face orice sa se intorca la scoala. m-as intoarce in primul rand pentru colegi.

| Meow15 a răspuns:

Euuuuuuuuuuulove struck. nu mi-am mai vazut colegii de 2 luni sad

| RebbeSKhon a răspuns:

Eu abia astept scoala pentru ca ma muuuut! laughing

| Thevampirediariesfan a răspuns:

Am dat de o multime de oameni de tipul acesta! Mie nu mi-e dor de scoala! Ma simt foarte bine. big grin