| anonim_4396 a întrebat:

Eu scriu mai incet decat gandesc, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Ori incerci sa scrii mai repede ca sa tii pasul cu gandurile(dar cel mai probabil scrisul nu va mai fi lizibil), ori incerci sa iti aduni gandurile si sa te concentrezi in asa fel incat sa le pastrezi pana le ajungi din urma cu scrisul.Ori notezi repede ideile principale si cand ai ajuns la momentul in care trebuie sa inserezi o idee, doar te uiti pe foaia cu idei si creierul tau is va aminti ce a gandit atunci.

| RAY a răspuns (pentru Nirvanaaa):

Am observat ca pățesc asta des, uit sa scriu cuvinte, eu crezând ca am scris deja

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Sfat prietenesc, ray, nu e o jignire

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa ironia asta ieftina, eu inteleg gluma dar tu te intreci cu ea

| RAY a răspuns (pentru Nirvanaaa):

Multumesc de sfat, ai fost singura care chiar sa implicat nu sa faca misto, atac la persoana, multa sanatate

9 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Scrie repede și gândește încet.

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Las ca nu conteaza doar sufletul conteaza

| Steregoi a răspuns:

N-ai ce face.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e invers?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii cum se numeste ceea ce faci? atac la persoana, TPU este un site unde ne ajutam nu ne jignim intre noi