| Mindrila_Ionut_1990 a întrebat:

Exista asa numitul: "Charlie Charlie"? Am vazut multe clipuri pe Youtube legat de acest personaj, dar vreau si parerea voastra. Asadar exista?

Răspuns Câştigător
| aviii a răspuns:

Nu e panarama, fake. Da la unele se aude cum sufla, etc. Am facut si eu, si alti colegi, si cu totii in clasa si fss, nimic. E panarama. doar pentru amuzament la inceput. big grin

6 răspunsuri:
| Copac13 a răspuns:

Porcarie aia sufla in creion si una vroia sa ma pacaleasca si am aruncat cu creionu dupa ia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...

| Anonima0000000000 a răspuns:

Iooi,am facut-o eu nu exista, este o pacaleala

| plllllzzzzzzzzz a răspuns:

DUMNEZEU