| stef1290 a întrebat:

Există șanse să se trezească cienva din comă de gradul 4?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Totul este posibil

| corbulalbrosu a răspuns:

Se zice ca uneori s-ar fi produs/ar exista si minuni in care si-ar fi revenit si din morti, nu doar dintr-o coma chiar si daca aceasta este de un grad extrem de ridicat. Se zice ca speranta NU moare niciodata cu adevarat sau cu totul. big grin

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cât timp respiră, are șanse la viață. Din păcate, depinde mult și de boala de bază. Dacă e în metastază, ori e din cauza unui accident vascular hemoragic, șansele sunt minime.
Sănătate multă. Să auzim de bine! happy

| alin131 a răspuns:

Daca vrea Dumnezeu orice este posibil. Daca cunosti o persoana in starea aceasta te rogi cu lacrimi la Dumnezeu Tatal cel din ceruri si la Iisus Hristos si la Maica Domnului?

Dumnezeu poate orice, sa nu uiti asta niciodata

PS: M-au salvat Dumnezeu Tatal cel din ceruri si Iisus Hristos si Maica Domnului de la moarte pana acum de 7 ori.

| RAY a răspuns (pentru alin131):

M-au salvat Dumnezeu Tatal cel din ceruri si Iisus Hristos si Maica Domnului de la moarte pana acum de 7 ori.

hai serios, poti dovedi asta?

| alin131 a răspuns (pentru RAY):

Am trait acele clipe.

| RAY a răspuns (pentru alin131):

Asta nu e o dovada