| mydarkestdays a întrebat:

Fetelor, aveti obiecte de imbracaminte cu steagul americii? gen: jacheta,colanti,tricou, pantaloni scurti. am vazut ca sunt foarte populare. ce parere aveti despre ele?

4 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Da,imi plac mult.
Si deja am cateva. Dar trebuie sa stii si cum sa le asortezi..Am vazut unele cu tricou in culoare neon si in pantaloni cu steagul Americii, deci...laughing)

| mydarkestdays explică (pentru vreauTotulSauNimic):

Uh oribil! si eu am pantaloni scurti cu steagul americii si ii combin cu tricouri/maieuri albe, albastre sau rosii big grin

| danielahopes a răspuns:

Paiii au umplut aproape toate magazinele cu haine de genu, eu nu mi-am luat pana acum decat un tricou alb cu steagul americii si un penar, nu sunt tentata sa-mi iau colanti, nu-mi prea plac as parea prea ridicola [asa cred eulaughing] insa niste pantalonii scurti cu taieturi pe ei ar fi super, si mi-ar sta bine in ei si tie:*...Deci asta e noua moda trebuie sa fi in pas cu ealaughing) Bineinteles tu trebuie sa porti ce iti place tie nu altora:* Daca tie iti place, asta e importanthappy

| muzafrumusetii a răspuns:

Sunt foarte faine.eu am deja