| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor ce tunsoare preferati la baieti?
Parul foarte scurt, ori genul normal haircut sau cu parul mai lung.

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Sunt baiat dar tot iti raspund.

Totul tine de trasaturile tale. De exemplu daca ai o frunte foarte mare atunci esti avantajat de anumite tunsori in timp ce altele poate ca arata bine la altii dar nu reusesc sa te reprezinte si pe tine.

Sfatul meu ar fi sa mergi la un frizer care stie ce face si care sa fie de acelasi sex ca si tine, adica in cazul de fata sa fie un baiat/barbat. De ce spun asta?

El stie ce se poarta si cel mai probabil a probat chiar el anumite tunsori.

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Haircut

| HazelEyes77 a răspuns:

Prefer baietii cu parul mai lung.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Normal sau mai lung.

| UrsuNathalie a răspuns:

Normal Haircut