| AnaBejenaru a întrebat:

Fetelor ce preferati baietii cu parul lung sau cei cu parul scurt?

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cei cu parul scurt!

| Kristtine a răspuns:

Cu parul scurt deoarece daca au parul lung unii pot sa-i considere fete laughing))

| Selena54 a răspuns:

Depinde de baiat.Cum ii sta lui bine. Dar nici lung lung. poate gen jb da nu chiar freza ca si a lui.

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Cei cu parul scurt

| brunetteee a răspuns:

Scurt straight face evident

| Hypathia a răspuns:

Scurt!

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Ii ador pe cei cu parul luuung :X
dar m-am indragostit de unul cu parul scurt laughing))

| AnonymousMm a răspuns:

Mie imi plac si cu parul lung si cu parul scurt. Numai sa ii stea bine asahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scurt, nu imi place parul lung la baieti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de baiat! daca ii sta bine asa cu parul lungutz e bine, daca nu scurt nu conteaza! oricum baiat sa fie.laughinglaughingconteaza sentimentele, placerea nu parul.laughinglaughing