| Deddu a întrebat:

Funda! Cine ma ajuta? Vreau sa realizez un video...hmm,sa ruleze un text pe o anumita melodie.intelegeti ce spun. cu imagini si asa mai departe, cum sunt pe youtube! Dar nu stiu cum.thinking ceva idei sau link de unde pot downloada uun program pentru asta! Multumesc:*!

Răspuns Câştigător
| PinkTerror a răspuns:

Cel mai usor foloseste powerpointul... poti baga filmulete poze etc...(si sincronizezi cu muzica de pe fundal big grin)

este destul de usor si nu dureaza chiar foarte mult

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Start

| Ea12345 a răspuns:

Scz, nu stiu ce s-a intamplat.Era start, apoi all prgograms si intri in windows movie maker.usor si simplu.

| Dominicc a răspuns:

Ca asta? http://www.youtube.com/watch?v=4VjRUTb5ceY

Eu am folosit Pro Show Gold :)

Pe Google poti scrie numele programului si cred ca o sa gasesti destule linkuri de download :D