| mihai02 a întrebat:

Funda! Fetelor, ce baieti preferati bruneti(creoli) sau blonzi ce pareri avetihappy

13 răspunsuri:
| EllyEllutz a răspuns:

Eu una prefer brunetii puppy dog eyes

| Laviniargint96 a răspuns:

Bruneti love struck

| caterinasmile a răspuns:

Prietenul meu este creol si il ador de obicei am avut prieteni bruneti cat despre blonzi nu pot sa spun ca nu'mi plac dar parca mai mult decat sa arunc o ochiada dupa ei nu merge big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt atenta la par, niciodata nu am fost. Dar mereu ma pierd in ochii caprui inchisi, si de regula ochii astia se gasesc la persoane cu parul inchis.

| Anonima264 a răspuns:

Buna! Mie nu imi pasa culoarea parului la un baiat.Pe scurt, eu aleg baietii dupa sufletul lor pur, dupa inteligenta si putin dupa aspetcul fizic, nu dupa culoarea lor la par!

| Never4ever a răspuns:

De toate felurile, daca sunt draguti, bine educati etc. nu conteaza cum arata.

| Diabolique a răspuns:

În mod normal aș spune că nu mă interesează aspectul ăsta, dar în realitate îmi atrag atenția, mai mult decât ar fi cazul, cei blonzi laughing.

| mihai02 explică (pentru anonim_4396):

Nu este vorba de par aici este vorba de culoare pieli...adica si de parhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte imi placeau cei blonzi, dar mi-am dat seama ca imi placeau ochii. Unii sunt prea albi. Iti spun eu combinatia perfecta : brunet cu ochii albastri sau verzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai02):

Nu s-a inteles asta din intrebarea ta laughing.
Ii prefer pe cei albi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

batting eyelashesbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-a intrat ceva in ochibatting eyelashes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu bre, nu pot sa trimit msj, scriam altceva :->