| FataAmintirilor a întrebat:

Funda mare! Voi vi-ati facut cumparaturile pentru scoala adica rechizitele? ce rechizite luati?

5 răspunsuri:
| Amiiii69 a răspuns:

Nu. Iti recomand sa nu-ti faci ghizodanul de pe acum pentru ca o sa-ti cumperi lucruri si o sa-ti para rau de ele si ai mai dat si banii degeaba. Asteapta pana iti spune la scoala ce va trebuie. Daca nu, caiete de amtematica stundetesti pixuri pasta corectoare caiete de dictando studentesti caiete mici de dictando pentru istorie engleza si restul.

| gabrielasiatat a răspuns:

Eu inca nu mi-am facut cumparaturile pentru scoala intotdeauna astept pana in ultimul moment cred ca imi voi lua niste caiete, pixuri, trusa geometrica, creioane simplepixuri colorate, copertii pentru carti ca am doua profesoare care tot ne bate la cap sa invelim cartiile tot felul de chestii de genul acesta vad si eu ce gasesc prin carrefour sau kaufland

| FataAmintirilor explică (pentru gabrielasiatat):

la kaufland se gassc rechizite bune? si la carrefour?

| gabrielasiatat a răspuns (pentru FataAmintirilor):

Mda se gasesc rechizite bune, dar la mine bune inseamna sa aiba foaia de culoare calumea

| roxy0 a răspuns:

Buna! Eu imi cumpar rechizitele scolare da la Carrrefour.Coperti,caiete, pixuri etc.Dar nu mi le cumpar atat de devreme deoarece nu am inceput scoala si nu mi-a spus ce imi trebuie. Sper ca te-am ajutat.Pa.pa