| GaBrYeLa18 a întrebat:

Voi ce haine va luati pentru scoala? Ati inceput sa va faceti deja cumparaturile?

Răspuns Câştigător
| afrodita3333 a răspuns:

Nu am inceput inca cumparaturile pentru ca astept ziua de salariu :)) ca sa-mi primesc banii de la parinti.O sa am ceva de cumparat pentru ca nu stiu cum se face dar la sfarsitul verii desi cumpar mereu cate ceva tot nu am cu se sa ma imbrac la scoala :)). Trebue sa imi iau o pereche de blugi mai inchisi la culoare simpli, cateva blune, un sacou sau ceva de luat peste maieuri si cu care pot face diverse combinatii, ceva de incaltat, probabil niste balerini pentru ca eu nu port adidasi sau orice are legatura cu sprotul si ceva acesorii, lantisoare lungi de genul asta http://www.uniq-style.com/2010/04/ceas-pandantiv-cu-lantisor.html un inel, bratari etc sa vedem, mai depinde si de buget.

9 răspunsuri:
| GaBrYeLa18 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri si imi pare rau ca nu va pot da funda la toti.Chiar nu ma asteptam sa raspunda atata lume.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu da,eu deja am terminat, pai...ce haine? de toate, eu de obicei port, asa: blugi, adidasi de culoare alba si tricouri de culoare neagra sau negru cu dungi albe.Tu?

| GaBrYeLa18 explică (pentru anonim_4396):

Eu port pantofi/cizme cu blugi, tricouri albe(ca nu ne lasa de alte culori) si un pulovar(de diferite culori).

| 0PopaPorno a răspuns:

Pai trebuie sa-mi iau niste blugi, colorati ca numai de astia port, ii adaug acolo la colectia mea laughing. Bluze ca nu mai am niciuna calumea, tricouri, ma gandeam la niste Conversi si depinde ce mai vad prin mall. :d Rechizite inainte cu 2 zile sa inceapa scoala mi le iau. laughing

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune

| Elizabethe a răspuns:

Noi nu am inceput inca sa ne facem cumparaturile! Dar in curand voi incepe! Sper ca te-am ajutat! :O

| TheFucker a răspuns:

Buna.Eu mi-am luat niste blugi, niste tricouri, pantofi, bluze.De rechizite,inca nu am mers la cumparaturi.Mi-am luat haine pe care le voi folosi, mai des, nu numai o pereche, sau un tricou, sau altceva, adica cate 3-4.
Funda? :*

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaDAADA a răspuns:

Bună..sincer nu m-am apucat de cumparaturi dar de saptamana viitoare incep...defapt iau totul intr-o zi....pai uite lista mea :
RECHIZITE:
-Catiete Studentesti;
-Caiete Normale;
-Pixuri;
-Creioane;
-Trusa De Geometrie;
-Bloc De Desen;
-Acuarele;
-Pensule;
-Gume De Sters;
Etc pentru ca tu esti orientat adoar la haine..pai uite lista:
-Blugi
-Tricouri
-Pulovere mai de toamna
-Adidasi
-Tenesi
-Ghete de toamna
-Geaca
-Hanorac
-Colanti
-,, Itari,, de sprotlaughing
-Sosete
-Lenjerie
-Si ce mai gasesc dragut:plove struck
Sper ca te-am ajutat:*