| Anonim1112 a întrebat:

FUNDA,.urgent.pe facebook cand altii dau like la o poza sau comenteaza la alte persoane la poze, la mie la "home" imi rata ca au dat like sau ca u comentat,dar eu cand dau nu arata nimanui.abia daca se posteaza pe home cand pun o poza...dc? cum pot sa se posteze si la mine(am verificat de pe alt facebook daca se poteaza pe "home"-ul altora si nu se posteaza). va rooog

1 răspuns:
| Ionita_Sanda_1997 a răspuns:

Pai ai umblat la setari, ia mai uitate.tu ai dat pe privat, dai pe public, sau la prieteni sau la prietenii prietenilor. Sper ca ai inteles!