| Anonim1112 a întrebat:

FUNDA,urgent.pe facebook cand altii dau like la o poza sau comenteaza la alte persoane la poze, la mie la "home" imi rata ca au dat like sau ca u comentat,dar eu cand dau nu arata nimanui.abia daca se posteaza pe home cand pun o poza.,.dc? cum pot sa se posteze si la mine(am verificat de pe alt facebook daca se poteaza pe "home"-ul altora si nu se posteaza). va rooog

6 răspunsuri:
| CoCoMona a răspuns:

Trebuie sa verifici ce setari ai.

| Anonim1112 explică (pentru CoCoMona):

Tot verific de 2 zile:/

| iubaretulcata a răspuns (pentru Anonim1112):

Sincer sigur te pricepi cu setarile?

| Anonim1112 explică (pentru iubaretulcata):

Asa si asahappy.

| pisicutablue a răspuns:

Iti apare pe peretele tau pentru ca ai comentat tu sau altcineva acea fotografie
deci e normal daca iti comentezi facebookul de pe alt cont o sa-i apara pe perete

| Anonim1112 explică (pentru pisicutablue):

Nu n se posteaza la altii.a verificat de pe conturile mai multor prieteni