| Anonim1112 a întrebat:

FUNDA,urgent.pe facebook cand altii dau like la o poza sau comenteaza la alte persoane la poze, la mie la "home" imi rata ca au dat like sau ca u comentat,dar eu cand dau nu arata nimanui.abia daca se posteaza pe home cand pun o poza...dc? cum pot sa se posteze si la mine(am verificat de pe alt facebook daca se poteaza pe "home"-ul altora si nu se posteaza). va rooog

4 răspunsuri:
| iubaretulcata a răspuns:

Te rog sa intri in setari sa te uiti mai bine cum ai setat totul este de acolo (setari confidentiale) bafta.iti doresc tot binele din lume

| Anonim1112 explică (pentru iubaretulcata):

Mersi.am cautat in setari da tot nu gasesec...sad

| iubaretulcata a răspuns (pentru Anonim1112):

Ok sigur te pricepi cu setarile cu facebook.

| ioanaeuioa22 a răspuns:

Chiar nu stiu...la mine se afiseaza