| Anonim1112 a întrebat:

FUNDA,urgent.pe facebook cand altii dau like la o poza sau comenteaza la alte persoane la poze, la mie la "home" imi rata ca au dat like sau ca u comentat,dar eu cand dau nu arata nimanui.abia daca se posteaza pe home cand pun o poza...dc? cum pot sa se posteze si la mine(am verificat de pe alt facebook daca se poteaza pe "home"-ul altora si nu se posteaza).sad va rooog

3 răspunsuri:
| Diiaanna a răspuns:

Incearca sa verifici la setarile de cofidentialitate. poate ai selectat ceva ce nu permite afisarea anumitor informatii.

| Anonim1112 explică (pentru Diiaanna):

Caut de 2 zile si nu gasescsad

| Diiaanna a răspuns (pentru Anonim1112):

Lasa`mi daca vrei un id de mess. poate pot sa te ajut.