| anonim_4396 a întrebat:

maine se face 1 luna de cand sunt cu iubita mea..as putea face ceva mai special? am 13 ani si ea 12..de intalnit in timpul saptamanii ne vedem doar la scoala..nu stiu. dati-mi va rog cateva idei. funda happy

Răspuns Câştigător
| ILoveMI a răspuns:

Ai putea intr-o pauza sa ii oferi o floare si o cutie de bomboane sau o bratarica micuta.
Fa una din pauze mai speciala. Ia-o la o mica plimbarica in jurul scolii, tine-o de mana, spune-i cat de draguta e si ca inseamna ceva pentru tine luna aceasta. Lucruri mai sentimentale asa ...pentru ca nu sunteti inca la varsta urata la care iubirea se masoara in costul cadoului.

3 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Cretă nouă pentru desenat pe asfalt.

| Soniix a răspuns (pentru Ballet):

Nu are 5 ani.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Arata-i ca esti bun la invatatura, fetele apreciaza baietii desteptiwinking