| anonim_4396 a întrebat:

Hai salut,

Problema mea incepe cam asa. sunt un tip milos, glumet, imi place sa cunosc lume noua si sa ma inteleg bine cu toata lumea, etc. Dar, de multe ori sunt luat la misto sau stresat din cauza ca sunt prea moale si nu imi place sa imi bat capul cu fiecare si las de la mine. Odata ce te vad ca lasi de la tine, si nu reactionezi. incep sa prinda tupeu, si sa se invete. Atrag multe persoane mai ales feminine, prin comportament, ca nu sunt precum fiecare cocalar si obsedat dupa atentie. Din cauza asta "mi-o iau pe spate" de la unii care nu au nimic de pierdut fiind un taran obosit. Iar cand e sa ii bat, imi e mila de ei... Sau ma gandesc prea mult la consecinte din cauza sa nu pornesc alte probleme. am prea multa constiinta pentru binele meu. Cum pot sa fac sa trec peste aceasta retinere, si sa nu imi mai pese de fiecare sugar de mana a 2-a, sa le dau replica mereu, fara sa ma mai mustre constiinta? Nu fac asta pentru popularitatea pi.dii sau pentru a impresiona tipe, o fac pentru linistea mea, ca sa nu mai am viata complicata de specimenele astea care sunt dispusi sa iti suga si pu.a numai ca sa iasa in evidenta.
Dar cand e vorba de rude sau de gagica-mea, nu imi mai pasa cine e masa/tasu sau ce patesc. ii crap din bataie. Ma bat, nu am retineri. dar trebuie sa fiu nervos tare ca sa nu-mi mai pese. in rest nu imi place, spre norocul lor.

Răspuns Câştigător
| catapinguu a răspuns:

Comportamentul tău e super ok! Îmi place cum gândești..rar mai aduc asta de la cineva! Acum toți eu "tupeu" laughing. Nu te schimba, rămâi așa.winking

1 răspuns:
| Zatharra a răspuns:

Nu cred că ar trebui să te schimbi, procedezi cum trebuie. Bucură-te, cum ai zis și tu, că nu ești ca alții.
Ignoră-i, dacă se poate, până se vor plictisi ei.