| LoVeTrUe a întrebat:

Heeei! Imi place de un tip cu care nu am mai vorbit niciodata... Si as vrea sa-l salut pe facebook, dar apoi despre ce as putea sa-l intreb? Ce subect sa abordez?

6 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Il intrebi ce face, ce hobbyuri are, daca stie un film bun, ce muzica ii place, chestii banale, restul vine de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok și un simplu bună. apoi, dacă e interesat o să-ți trimită el mesaje.

| CaziPloaie a răspuns:

Despre ce ii place sa faca, sporturi hobii si suptil adu-l la ceva mai serios, strecoarai si cativa pupici printre mesaje si spune rapi ce simti pentru ca baietii vor sa afle asta chiar atunci daca se poate, nu vei cucerii un baiat cu timpul, ori atunci ori deloc happy

| KamyHeey a răspuns:

Prefa-te ca vrei sa ii ceri alea 20 de mesaje si apoi porneste o discutie cu el despre orice, eventual il poti chema afara si va cunoasteti mai bine.

| LoVeTrUe explică:

Sa mori tu