| xNuiiDeTiinex a întrebat:

Heeei TPU, cand eram mica (5-6 ani), am locuit cu bunicii cativa ani. Si intr-o zi eram afara, cerul era senin, nu era absolut nici un nor, iar dintr-o data, cand m-am uitat iar pe cer, aparuse un nor cu fata lui Iisus Hristos! Vorbesc serios! Asa ca am fugit repede la bunica care era la cativa pasi mai incolo de mine si i-am spus sa se uite pe cer. dar norul acela se imprastiase foarte tare in nici 30 secunde, si nu mai avea nici o forma! Oare inseamna ceva? Bunica mea asa a spus

Răspuns Câştigător
| stefy120000304 a răspuns:

Buna.eu una nu am fost martora pana acum la vreo intamplare paranormala,dar nu cred ca nu exista, si sa stii ca nu oricine vede ce ai vazut tu. Poate ca Dumnezeu a avut vreun motiv pentru care ti s-a aratat, poate ca a vrut sa te avertizeze in legatura cu ceva, sau poate esti mai special/a ca restul oamenilor si poate ca tu vezi lumea cu alti ochii. Oricum, nu ai de ce sa te temi

4 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Asta insmna ca ai un suflet bun si curat!

| Axys a răspuns (pentru Axys):

Tastatura e de vina apas pe taste si nu prea functioneaza corect!
E ceva frumos sa vezi asta si nu la toti se arata sa stii happy si eu am vazut minuni eu am vazut o cruce pe cer

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Cred ca este imaginatia, copii vad o gramada de lucruri si au atata imaginatie.Si eu am vazut o gramada de nori cu diverse fete si nu s-a intamplat nimic, daca tu crezi ca e un semn, asa sa fie.

| CristinaDanciu a răspuns:

Aici putea fi şi imaginaţia ta, dar nu exclud nici o posibilitate. Minunile lui Dumnezeu există! Nu trebuie să te avânţi foarte tare şi trebuie ca tu să trăieşti cu o imagine în minte, aceea fiind că: Dumnezeu e cu tine şi te ocroteşte de orice. Nu multora li se arată!