| Florentina9210 a întrebat:

Hei. Am si eu o nelamurire. Vorbesc cu un baiat din acelasi orasca mine. Ne cunoastem de 5 ani. La inceput am avut o relatie care a durat cam 3 luni. Dupa am hotarat sa ramanem amici.
In tot acest timp, am avut ambii parteneri. Vorbim orice.
Aproape zilnic vorbim prin mesaje. El e ocupat cu meciul si facultatea si are de gand dupa ce termina sa se inroleze in armata.
Mai are un an jumate de studii. Imi da tot timpul mesaj sa vada ce fac, cum ma simt.
Cand am fost in spital s-a interesat de situatia mea, acum cand am venit acasa, este interesat sa ma ajute in continuare.
Si acum problema: I-am spus ca mi-am facut prieten, mi-a urat tot binele din lume sa fiu fericita.
Si...m-a scos de la prieteni de pe facebook. Asta chiar nu am inteles-o.
Dar noi comunicam zilnic prin mesaje. Imi spune ce face el, unfe merge. O data mi-a spus:" Flori, nu conteaza cati parteneri vom avea, dar tu vei fi nevasta mea". Am ramas uimita, sincer.
Mama il cunoaste, e de acord. E respectos si asta pe ea o fascineaza la un potential partener pentru mine.

Voi ce parere aveti?

As vrea sa il intreb de ce m-a sters dar parca ceva ma opreste.

37 răspunsuri:
| Florentina9210 explică (pentru RAY):

Da. Inca mai avem ceva unul pentru altul.
Cu actualul e ok. Ne intelegem bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipul e dus. Ce om sănătos la cap s-ar căsători cu una ca tine?

| Florentina9210 explică (pentru anonim_4396):

Intotdeuna judeci un om pe care nu il cunosti? Cam proasta educatie ai primit de la ai tai.

| SorinelF86 a răspuns:

Te-a sters pentru ca nu vrea sa vada ca te face fericita altcineva sau pentru ca vrea sa fi fericita si el nu putea sa-ti ofere asta si se retrage, desigur astea sunt presupuneri, nu stim ce ganduri avea el cu tine. discuta cu el

| g4mma a răspuns (pentru anonim_4396):

Thumbs up laughing)

| grab a răspuns:

"As vrea sa il intreb de ce m-a sters dar parca ceva ma opreste."

Ce te opreste? Intreaba-l si simte in respiratia lui daca elaboreaza o minciuna. Oricum o sa te adauge la loc, e doar o chestiune de timp happy