| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Azi-noapte m-am trezit din somn tipand, din cauza ca am avut un cosmar. Am vizat ca am un paianjen pe fata. Oare chiar e posibil sa fi avut?

7 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Mintea omului e un loc ciudat, mai ales noaptea laughing
Nu, nu cred totusi ca-i fi avut si in realitate un paianjen pe fata, ci a fost doar un vis mai realist happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu. Stai linistit/ă era doar un vis urît.

| Dismally a răspuns:

Nu prea cred, dar oricum nu ai avea de ce sa te sperii, nu iti face nimic un paianjen happy

| Izukie00 a răspuns (pentru Dismally):

Dar daca iti e frica de paianjeni...

| Dismally a răspuns (pentru Izukie00):

Mie paianjenii imi plac, cu alte insecte mai am problema. happy

| Izukie00 a răspuns (pentru Dismally):

Mie nu-mi plac paianjenii... happy

| Cipriasss a răspuns:

Nu a fost real. Mintea omului mai joaca feste.