| Sara2 a întrebat:

Am visat azi noapte ca faceam sex, si am dormit chiar cu prietenul meu, parca am simtit real, cand m-am trezit l-am intrebat daca in timp ce eu dormeam el... dar a spus ca nu, e posibil sa nu ma fi trezit si sa simt in somn? sunt cam ingrijorata

8 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Inseamna ca esti nesimtita daca s-a intamplat si nu ai simtit.Nu s-a intamplat nimic stai calma.Si vise de astea erotice e normal sa ai daca dormi cu el.big grin

| Andrei07565486 a răspuns:

S-a intamplat din cauza constientului, doreai sa faci acel lucru si nu ai reusit, si din aceasta cauza ai visat acest lucru, stai linistita nu e ceva grav,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai asteapta cam 9 luni, apoi vezi daca ai visat.

| Andrei07565486 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ea e ingrijorata de ceea ce a visat, laughing nu are nici o legatura cu a ramane insarcinata sau nu. incearca sa raspunzi corect

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei07565486):

Baietica,nu baga mina prin gardul altuia ca e posibil sa ramii fara ea.2.fa diferenta intre "constient" si "subconstient", atunci cind raspunzi cuiva.este o mare diferenta intre cele doua.

| Andrei07565486 a răspuns (pentru anonim_4396):

1. te las pe tine sa bagi mana in "gard" si 2 daca eu sunt baietica inseamna ca tu esti milf laughing) 3 cred ca ai trecut de varsta in care sa poti da un raspuns,

| h3ct0r3 a răspuns:

Asa simti cand visezi asa simti nu a fost vina lui daca era el te trezeai iti zic euwinking FunDa:X

| Mihaela1789 a răspuns:

Eu spun sa faci nu test de sarcina. nu se stie. Poate esti, poate nu esti si asa scapi de indoiala