Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2901330intrebari
Ultimele intrebari
MediaDOT.ro
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
26 Apr
SATI 299.043AFISARI
150.063VIZITE
132.572V. UNICI

Am visat azi noapte ca faceam sex, si am dormit chiar cu prietenul meu, parca am simtit real, cand m-am trezit l-am intrebat daca in timp ce eu dormeam el... dar a spus ca nu, e posibil sa nu ma fi trezit si sa simt in somn? sunt cam ingrijorata

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 8 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Inseamna ca esti nesimtita daca s-a intamplat si nu ai simtit.Nu s-a intamplat nimic stai calma.Si vise de astea erotice e normal sa ai daca dormi cu el.big grin
  • a răspuns:
    S-a intamplat din cauza constientului, doreai sa faci acel lucru si nu ai reusit, si din aceasta cauza ai visat acest lucru, stai linistita nu e ceva grav,
  • a răspuns:
    Asa simti cand visezi asa simti nu a fost vina lui daca era el te trezeai iti zic euwinking FunDa:X
  • Raspuns anonim:
    Mai asteapta cam 9 luni, apoi vezi daca ai visat.
    a răspuns (pentru anonim_4396):
    Ea e ingrijorata de ceea ce a visat, laughing nu are nici o legatura cu a ramane insarcinata sau nu. incearca sa raspunzi corect
    Raspuns anonim (pentru Andrei07565486):
    Baietica,nu baga mina prin gardul altuia ca e posibil sa ramii fara ea.2.fa diferenta intre "constient" si "subconstient", atunci cind raspunzi cuiva.este o mare diferenta intre cele doua.
    a răspuns (pentru anonim_4396):
    1. te las pe tine sa bagi mana in "gard" si 2 daca eu sunt baietica inseamna ca tu esti milf laughing) 3 cred ca ai trecut de varsta in care sa poti da un raspuns,
    - Ascunde conversatia (3 răspunsuri)
  • a răspuns:
    Eu spun sa faci nu test de sarcina. nu se stie. Poate esti, poate nu esti si asa scapi de indoiala