| anonim_4396 a întrebat:

Hei
Cum te numeşti? Crezi că alt nume te-ar reprezenta mai bine?
Adesea am senzaţia că numele unor persoane nu se potriveşte cu personalitatea lor. Vouă vi se întâmplă?

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Nu.
Mie mi se pare ca numele meu se potriveste cu personalitatea.

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Ma cheama Alin...
Numele nu trebuie sa se potriveasca cu personalitatea, e doar un nume dupa care esti recunoscut, strigat, stiut, cunoscut si identificat in viata..nu are vreo legatura cu personalitatea...de exemplu pe unul poate sa il cheme Radu si sa fie om foarte foarte bun si cumsecade iar pe altul care il cheama tot Radu poate sa fie un hot sau un aurolac..Deci aici de ce nu seamana cei doi daca s-ar potrivit personalitatea in functie de nume?

E doar parerea mea.

O duminica placuta.

| RAY a răspuns:

Un nume nu are nici o legatura cu personalitate asa cum nici o zodie nu are legatura

imi place e ok

| syd2 a răspuns:

1.Tudor.

Da da da foarte des, nb

| anonim_4396 explică (pentru syd2):

Tudor, Tudor.
Imi place numele tău.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hm, şi eu păţesc ultima parte.
Sau mai e şi chestia cu vocea, nu sună a ei, nu ştiu să explic laughing.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ştiu ce spui tu acolo, Liişor.