| LordDevil a întrebat:

Hei,oare de ce nu reusesc sa-mi gasesc o prietena? Nu stiu ma comport foarte frumos cu ele,imi place sa le respect,bine doar pe cele care merita,sunt un tip foarte deschis,am simtul umorului, imi place sa ma fac placut in discutii si in alte situatii, doar ca nimeni nu apreciaza asta.Ar trebuii oare sa mai fac ceva in plus,sa schimb ceva la mine? Nici nu stiu, parca m-am saturat tot eu sa fiu ala de treaba, care pune mult suflet in orice.Din ce vad pe mine nici una nu ma apreciaza pentru ceea ce sunt. Ceva sfaturi?

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Ai rabdare si persevereaza! Dragostea adevarata nu se gaseste la primul colt.

| Ibrahimovic a răspuns:

Ai scris câteva rânduri și deja pot spune ca ești cam plin de sine sore arogant. Ăsta ar putea fi unul dintre motive.
Apoi, asa cum ți s-a mai spus deja în celălalt răspuns, e posibil sa fii prea "fătălau" prin atitudinea asta, oferi prea multa atenție (si nu, nu e bine sa oferi multa atenție).
Poate esti doar "băiatul ăla bun căruia ma pot confesa" pentru toate fetele, dar cam atât.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pãi esti prea previzibil frãtioare. Fii mai misterios adicã tacã-ti fleanca, lasãle pe ele sa te descopere pe parcurs. Daca oferi totul pe tavã dintr-o datã plictisesti pe oricare. Poti fi tu cel mai tare din oras daca faci asta la un moment Dat oricare isi pierde interesul.