| SamsungElectronics a întrebat:

Hey,oare de ce nu reusesc sa-mi gasesc o prietena? Nu stiu ma comport foarte frumos cu ele,imi place sa le respect,bine doar pe cele care merita,sunt un tip foarte deschis,am simtul umorului, imi place sa ma fac placut in discutii si in alte situatii, doar ca nimeni nu apreciaza asta.Ar trebuii oare sa mai fac ceva in plus,sa schimb ceva la mine? Nici nu stiu, parca m-am saturat tot eu sa fiu ala de treaba, care pune mult suflet in orice.Din ce vad pe mine nici una nu ma apreciaza pentru ceea ce sunt. Ceva sfaturi? Am 19 ani crying(

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nici una nu ma apreciaza pentru ceea ce sunt. De aici se vede că ești centrat pe tine. Ocupă-te de ea, nu de tine.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie la aceeasi varsta! Sincer, nu stiu, eu mai incerc la facultate! Daca nu merge nici acolo, nu-mi mai bat capul!

| Danny28 a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

La facultate majoritatea sunt luate deja

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru Danny28):

Aia e, atunci!

| ionur a răspuns:

Niciodată sa nu te schimbi pentru nimeni în viața asta mai ales și mai ales pentru o femeie. Sau fată. Fi cine ești cu adevărat asa cum ești tu cu adevărat cu bune și rele.

| ionur a răspuns:

Și nu mai fi fătălău și disperat.

| Bazzed a răspuns:

Pari cam disperat și probabil supraevaluezi tot ce ai zis despre tine

| shookdazed a răspuns:

Nu iti mai bate capul cu ele intr-un final tot singuri ramanem si pici si tu ca prost mai si rad de tine dupa, vezi-ti de viata munca si atat nu mai cauta femei ca degeaba cauti oricat de respectuos si bun ai incerca sa fii degeaba in ziua de azi esti luat de prost cu astea.