| ELISA1LISA a întrebat:

Hei TPU am o problema si sunt disperata.Stateam pe facebook si dintr-o data imi apare,, Cont indisponibil temporar.
Contul tău este momentan indisponibil din cauza unei probleme a site-ului. Ne aşteptăm ca această problemă să fie rezolvată în scurt timp. Te rugăm să încerci din nou în câteva minute.,,.Am asteptat 15 min si nu s-a intamplat nimic.Am incercat sa intru de pe telefon dar in zadar.Si cand am intrat de pe o alta pagina pe profilul meu nu imi aparea.Ce sa fac ca sunt disperata.Dau funda celui care ma ajuta.

9 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

E posibil ca contul tau sa fie blocat pentru 30 de zile.gasesteti alta ocupatie.happy

| ELISA1LISA explică (pentru Grimmjow69):

De ce sa fie blocat?

| Grimmjow69 a răspuns (pentru ELISA1LISA):

Probail ai incalcat vreo regula a lor.

| TomyRO a răspuns:

Lasa-te de facebook. Pierdere de timp si de viata.

| ELISA1LISA explică (pentru TomyRO):

Si daca stai si te uiti ca prostu nu ii la fel? Adica sa stai sa nu faci nimic ca nu ai ce si cu cine si ca afara ii prea cald plus ca sati la tara la 18 km de oras?

| 97Doru a răspuns (pentru ELISA1LISA):

Da' dc sa stai. invata, citeste o carte, ajuta-ti parintii, si eu stau la 43 de km de oras, si nu ma vait. Mie imi place unde stau.thinking

| ELISA1LISA explică (pentru 97Doru):

II vara ma ce tot citit si invatat happy.Si sa ii ajut.Maximim o ora am cu ce ii ajuta.

| 97Doru a răspuns:

Asteapta si tu cateva zile, si incearca apoi din nou, pe alt pc. iti va merge odata ce a zis ca e indisponibil temporar. O sa iti mearga stai linistita big grin

| ELISA1LISA explică (pentru 97Doru):

O sa mor plus ca in cateva zile o sa fiu plecata si nu o sa am internet :'(.