| Elena_Andreea_1996_ep9c a întrebat:

Hei TPU as vrea cateva sfaturi... Eu sunt o fata nici prea slaba, nici prea grasa pentru varsta si inaltimea mea din punct de vedere al cifrelor dar fizicul se vede altcumva, par mult mai grasa.
In fine. dar sunt fete in jurul meu, de aceasi varsta si aceasi statura si poate si mai grase dar mult mai populare. m-am gandit poate ca sunt mult mai sigure pe ele si poate de aceea.
As vrea cateva sfaturi de incurajare si cum as putea fi si eu asa, adica mai sigura pe mine..

Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Pune aici o poză cu tine. O să-ți spun direct cum arăți și care e atitudinea pe care ar trebui s-o ai.

| WaterDrop a răspuns:

Pai ai putea prin a incepe sa faci miscare si sa renunti la dulciuri si fainoase si sa transformi asta intr-un mod de viata nu o dieta.

Oricum felul in care arati nu este totul sa stii, conteaza si cum esti tu ca persoana. Cu siguranta ai calitati la care inca nu te-ai gandit, gaseste-le si lucreaza la ele. Astfel vei gasi cu siguranta persoane care sa te placa pentru ele.