| MarcelineBMTH a întrebat:

Hei TPU care e parerea voastra in legatura cu organizatia Iluminati?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu există nici o organizaţie...illuminati nu sunt reali!

| CosminC86 a răspuns (pentru OnuOnulică):

As vrea sa-mi povestesti si mie cum ai ajuns la concluzia asta.

| Ƨirenia a răspuns:

Presupun ca te-ai uitat pe youtube la demascarea industriei muzicale...

| Robertyz a răspuns:

Parerea noastra este oricum irelevanta. Concret nu avem ce sa spunem despre aceasta organizatie.Parerea mea este ca oricum o sa continue sa existe multi ani de aici incolo cum a existat si pana acum si va ramane intotdeauna un secret pentru toti! Presupun ca acesta este si scopul. O seara frumoasa!

| AdrianaBoom a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic. Stiu ca in America sunt multe organizatii secrete de care stiu doar oamenii inportanti (ex : presedintele, primarul). Nu cred ca mai e mult pana se extind. Sunt zile cand nici nu ma gandesc la illuminati, dar sunt si zile cand cad pe ganduri. Cand te gandesti la toate lucrurile ciudate din viata... De exemplu, iesi afara si doar din intamplare vezi o picatura de apa sau un nor in forma de triunghi si incepi sa cazi pe ganduri. Sunt si lucruri neinsemnate si lucruri serioase care au o legatura adevarata cu illuminati. Mi s-a intamplat de exemplu sa vad in drum spre scoala un graffiti cu un ochi taiat cu un,, x". A doua zi nu mai era ochiul. Am cautat semnul pe internet si e emblema de la nu stiu ce societate secreta si ca creatorul unui desen,, Ciudateni" parca a vazut semnul si l-a introdus in desen. Acum unii cred, altii nu. Eu insa cred ca la un momendat, aceste organizatii vor iesi la iveala si vor lua masuri. Doar parerea mea. Niciodata nu spune,, niciodata" doar daca spui expresia asta.