| crazylove25 a întrebat:

Hei TPU... de aproximativ 5 luni vorbesc cu un baiat care a plecat in alta tara poate ca daca era aici nu aveam curaj sa ii spun majoritatea lucrurilor pe care le.am vorbit noi doi, l-a inceput vorbeam in fiecare zi adica el incepea conversatiile si recunosc eu nu sunt genul de persoana care e timida eu spun in fata tot ce am de zis chiar si atunci cand ma dau la un baiat laughing) si a zis ca atunci cand va veni va face rost de nr meu de tel ca sa ne cunoastem mult mult mai bine dar eu sunt constienta ca acolo poate avea 1 2 3 4 iubite fata ca eu sa stiu si intr.o zi mi-a spus ca se va duce la o intalnire si m-a intrebat ce parere am si i.am spus ca nu conteaza ce cred eu e important sa fie el fericit si sa se distreze... a trecut si acea intalnire si se pare ca fata aceea a devenit iubita lui dar el inca continua sa imi scrie si aseara am postat o fotografie si el mi.a lasat un comm care imi cam da idei ca ma place si i.am multumit de compliment si am mai stat de vorba si apoi a postat si el o fotografie doar ca eu i.am facut complimentul pe chat ca daca comm poate vedea iubita si sa nu ii stric relatia sau ceva si am inceput sa ne facem compimente unul altuia.Si i.am spus sa puna o poza cu iubita lui si a spus ca va pune dar cand va veni in tara ca vrea sa fie amn2 in aceea poza, atunci eu mi.am dat seama ca il plac pentru ca am simtit ceva ce nu pot explica chiar daca el e cu cinava. Adica i.am spus ca ma duc la o intalnire si el a inceput interogatoriul si a zis ca mai bine sa aman intalnirea si sa stau cu el pe fb si sa vorbim.Va rog spuneti-mi metode prin care sa ii spun ca il plac P.S : iertati.ma ca v-am spus toata povestea

2 răspunsuri:
| MoruAndrei a răspuns:

Nu s-a întâlnit cu nimeni, este un băiat / bărbat mai priceput şi a vrut să te testeze, asta e clar. Spune-i ce simţi pentru el, dar nu pe mess că e aiurea.

| crazylove25 explică (pentru MoruAndrei):

Da dar e cam greu el nu este in Romania... multumesc pentru ajutor