| Florentina9210 a întrebat:

Hei. Voi ce marca de parfum folositi? Care este preferatul vostru?

Al meu este, Mesmerize Black for Her, mi se potriveste enorm, si mirosul persista mult pe piele. Cred ca mi se potriveste cel mai bine, din cate am incercat pana acum.

30 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Am mai multe preferate happy Spre exemplu: Yves Saint Laurent - La Nuit de L’Homme, Valentino - Uomo, Gucci - Guilty Pour Homme etc.

| Florentina9210 explică (pentru Dismally):

Il ai pe Gucci - Guilty? :3

| Dismally a răspuns (pentru Florentina9210):

De ce, iti place? happy

| Florentina9210 explică (pentru Dismally):

Da. La nebunie, fostul meu iubit il avea si tot timpul cand ma suparam pe el ii furam sticla de parfum. laughing

| Dismally a răspuns (pentru Florentina9210):

Si i-o mai dadeai inapoi? laughing Stiu ca este si pentru femei dar nu stiu cum miroase, incearca-l poate e bun.

| Florentina9210 explică (pentru Dismally):

Depindea de dizpozitia mea. laughing si de norocul lui. face mama '' tu faci ce vrei cu el, unde gasesti tu fraierii astia''. Si eu ''pai daca ma descurc!winking

| Dismally a răspuns (pentru Florentina9210):

Lasa ca asa e cel mai bine, decat sa fac el ce vrea cu tine mai bine tu laughing

| Florentina9210 explică (pentru Dismally):

Ei, uite un baiat care gandeste. smug

| Dismally a răspuns (pentru Florentina9210):

Da, asa s-ai gasesti pe toti viitorii iubiti happy

| Florentina9210 explică (pentru Dismally):

Apropo ai facebook? Putem vorbi acolo mai multe. Mi-l poti lasa printr-un mesaj? vreau sa iti cer o parere in legatura cu ceva.

| Dismally a răspuns (pentru Florentina9210):

Da, ti-am trimis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dreams si Vera Wang Princess.

| Florentina9210 explică (pentru anonim_4396):

Dreams, e cumva de la Avon?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florentina9210):

Da. happy

| Florentina9210 explică (pentru anonim_4396):

Esti si tu reprezentant?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu,nu sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer parfumurile marca "Avon".
Favoritele mele sunt:
Today tomorrow
Perceive
Littele black&white dress

Passion dance
Pur blanca&pur blanca blush

| Florentina9210 explică (pentru anonim_4396):

Little Black Dress, am avut.
Today Tomorrow, trebuie sa imi vina maine sau poimaine. Doamne,, maine..luni sau marti. Sunt foarte bulversata in momentul acesta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu sunt reprezentant Avon, insa le-am utilizat inca din copilarie aceste parfumuri si sunt de foarte mare calitate in comparator cu alte marci de acelasi pret
Le ador si pur si simplu imi armonizeaza ziua si starea de spirit cu parfumul lor placut.

| Florentina9210 explică (pentru anonim_4396):

Stiu ce zici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florentina9210):

Aromaterapie happy

| Florentina9210 explică (pentru anonim_4396):

Da. Ador aromaterapia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apă de toaletă, din aia de lavandă sau lăcrimioară.
LA 2, 5 lei.
Îl beau.

| MistretulPufos a răspuns:

Parfum de mistret

| Roxin a răspuns:

Invictus, Bleu de Chanel si 202 Carolina Herrera.

| ubox7007 a răspuns:

Str8 red code, nu stiu ce sa zic despre, este parfum, eu nu ma parfumez ca sa miros, ci doar din obicei, caci port un tricou maxim o zi, deci in fiecare zi am alt tricou proaspat spalat + am deodorant, unul ieftin, dar na, eu sunt ceva de genu "sa nu miros" nu sa am un miros, dar na... cred ca am un oarecare miros daca ma dau cu parfumul ala, chiar daca nu il mai simt, dar clar nu este un parfum care sa il simti asa mult.

| Florentina9210 explică (pentru ubox7007):

Nu conteaza sa fie un parfum de calitate ca sa miroasa si bine. Este important, ce parfum ti se potriveste tie, care este potrivit ph-ului pielii tale.