| ριтιкaa1998 a întrebat:

Heii,TPU! Am o problema cu stilul meu vestimentar. Nu zic ca ma imbrac urat, Doamne fereste! Vreau sa fiu un pic mai rockerita, sa port mai mult negru, chestii de genul. Dar sa incep cu lucruri simple cu chestii complicate+ ca ma ajuta si un prieten foarte bun mie.

4 răspunsuri:
| FineBroAndy a răspuns:

Dacă vrei o schimbare, nu o face rapid.Fă-o încet, în aşa fel încât oamenii să poată ţine pasul cu tine şi să se acomodeze.Altfel vei risca să fii de nerecunoscutwinking

| ItsAnne a răspuns:

Vrei să devii rockeriță și ai o poză cu Gomez la avatar.
uite, dacă vrei să-ți schimbi look-ul, trebuie să-ți schimbi automat și personalitatea. dacă tu încă le iubești pe vedetele de la Disney n-ai șanse să faci o schimbare așa drastică.
Fără supărare dar ăsta-i adevărul.
Have a nice day!

| Sakura153678k a răspuns:

Eu zic sa incepi cu lucruri simple. daca incepi cu lucruri complicate unii nu te vor mai recunoaste.incepand cu lucruri simple iti dai seama daca acest look ti se potriveste tie si caracterululi tau! succes!:*