| ριтιкaa1998 a întrebat:

Heii,TPU! Am o problema cu stilul meu vestimentar. Nu zic ca ma imbrac urat,Doamne fereste! Vreau sa fiu un pic mai rockerita, sa port mai mult negru, chestii de genul. Dar sa incep cu lucruri simple cu chestii complicate+ ca ma ajuta si un prieten foarte bun mie. FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| RockRox a răspuns:

Pai ai putea sa-ti iei creepers, si daca porti negru poti sa-ti legi o camasa in carouri, geci de piele, poti sa-ti iei tricouri cu franjuri sau sa ti le faci tuwinking In fond si la urma urmei nu-i dificil, dar daca vrei un stil total trebuie sa cumperi lucruri, daca te imbraci toate in negru nu arata prea rock. Poti incepe sa-ti iei tricouri de la anumite formatii, incaltamintea creepers dau un aer foarte rock, poti sa-ti schimbi putin tunsoarea si mna, tricouri cu desene sugestive. Mna, eu am un stil mai rock dar parul meu este baieteste pe o parte si lung in cealalalta parte, daca esti dispusa sa faci asta o sa-ti dea un aer mai rock, dar si o tunsoare filata si intinsa cu placa da un aspect rockwinking Sper sa te fi ajutat. Aa si pentru vara, poti sa porti strampi sau colanti subtiri pe sub pantalonii scuriti (de preferat taiati) si iti schimba tinuta total happy Nu trebuie neaparat tinte si machiaj strident happy dar totusi, trebuie o schimbare mna... mai majora, parerea mea kiss.

| ριтιкaa1998 explică (pentru RockRox):

As putea sa-mi cumpar niste colanti negrii normali si sa-i tai eu? :* ps: mercii mult, mi-ai fost de ajutor!

| RockRox a răspuns (pentru ριтιкaa1998):

Normal, o sa-ti iese super dar sa faci taieturile cat de cat egal, sau mai sunt unele modele in scara pe care poti sa le faci (faci o caura de marimea monedei de 10 bani, mai jos faci iar una dar la cativa mm distanta etc). Ma bucur ca te-am ajutat happy kiss

| RockRox a răspuns (pentru ριтιкaa1998):

Ouu, si inca cevawinking daca vrei sa-ti "confectionezi" sau sa le dai un alt stil tricourilor poti alege tricouri de barbati. Poti sa le porti si asa pentru ca dau bine sau poti sa le faci maieuri lasate sub brat. Nu trebuie neaparat sa cumperi, iei tricouri mai vechi de la tatal tau si gatawinking + o pereche de pantaloni-colanti cu "piele" in fata si material in spate si o pereche de tenesi.