| lara342556 a întrebat:

Hello lume! Am si eu nevoie de multe statusuri nebune si de razbunare! Cele mai multe fundita primeste! laughing))

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Poti sa te askunnzi, dar nu te poti askunnde

| lara342556 explică (pentru whatevernvm):

O fost foarte buna, is mandra de tine laughing

| whatevernvm a răspuns (pentru lara342556):

Ms mersi

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Vin dupa tine.

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *