| Villy0po a întrebat:

Ce parere aveti de baietii care se vopsesc?

Răspuns Câştigător
| Wehes a răspuns:

O parere buna. Si mie imi place sa ma vopsesc, m-am vopsit si nu e nimic, iesit din comun.
Nu-mi prea pasa parerea altora, conteaza sa-mi placa mie.

3 răspunsuri:
| KristalPop a răspuns:

Părere bună. Mă vopsesc şi nu primesc nicio jignire din partea nimănui. Sunt chiar de acord cu chestia asta. Generalizând, majoritatea prietenilor mei le-a plăcut de bun început noul "look".

| VanzatorDeVise a răspuns:

Eu am mai multe pareri, sunt unii care au atitudine de gay altii care au atitudine de cocalari cu ceafa groasa si uni care pur si simplu sunt normali, dar astia normali foarte rari!

| pooproxy a răspuns:

Depinde cum le sta...