| anonim_4396 a întrebat:

Hey, am si eu o intrebare pentru cei care au fost la facultate si care poate au fost in situatia mea. In zille urmatoare ar trebui sa ma inscriu pentru licenta, lucru ce nu il voi face, si as vrea sa stiu daca la secretariat imi trebuie ceva sa duc. Adica am inteles ca ar trebui sa primesc o adeverinta sau ceva de genu, prin care se dovedeste ca am facut facultate dar nu am dat licenta.

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Tu ai terminat anul asta facultatea?
Ca nu inteleg...
Atat timp cat esti student, te pregatesti pentru licenta.
Mai ales daca esti in an terminal...
Fiica mea a terminat si a predat si licenta astazi, iar in iulie are interviul.
Ori nu am inteles eu, ori tu nu te-ai exprimat corect/ai omis ceva...
O seara buna happy

| anss23 a răspuns:

Cel mai probabil trebuie sa te duci la secretariat si sa intrebgi acolo.regulile astea difera mult de la o facultate la alta, deci eu zic ca nu o sa primesti vreun sfat 100% corect aici